телефон: (93) 9751 6030
вулиця Мічуріна, 4 Київ, 01014, Україна

розстрочка

Коли ви обираєте план розстрочки, вага вашої інвестиції в продукті або сервісі не відчувається значущою. Ви робите все онлайн, використовуючи звичайний комп’ютер, планшет або смартфон. Вам не потрібно іти до банку або взагалі гаяти час. Фінансова угода між особами яку ми укладаємо – вами та інвестором – надає вам сильну позицію. Домовляйтеся далі відповідно до вашої купівельної спроможності та вашого купівельного рейтингу.

Що ви отримуєте:

Купуйте зараз, платіть пізніше

З FinaPlace, ви обираєте мати перевагу від вашого товару або послуги зараз. У цьому разі, ваш поточний банківський баланс не відчуває тиску, поки ви знаходитеся в привілейованій позиції використовувати будь-що, що ви купили кілька днів назад, або іноді негайно.

Оподаткування замовлення

Ми робимо все що є в наших силах, щоб мінімізувати податкове навантаження. Ви можете допомогти нам надаючи прозорі записи по розстрочці в інших ситуаціях. Ми можемо допомогти вам в подальшому, покращуючи ваш купівельний рейтинг надаючи вам доступність, краще ніж класичне банківське кредитування.

Ніяких прихованих комісій

З самого початку ви розумієте за що платити та коли платити. Ніяких складних систем, ніяких «підводних каменів». Те, що ви купили – це саме те, за що ви заплатили шляхом декількох платежів, які ви обрали під час підписання контракту.

Швидкі обороти

Середній час очікування, щоб почати купувати та використовувати нас як посередника – близько 5 хвилин. За наявності вашого електронного підпису, нам знадобиться близько одного робочого дня щоб перевірити ваш купівельний профайл та налагодити взаємопрацю між нами.