телефон: (93) 9751 6030
вулиця Мічуріна, 4 Київ, 01014, Україна

Об’єкти інвестування

FinaPlace працює з успішними платформами в електронній комерції шляхом пропонування розстрочки кінцевим користувачам. Ми використовуємо рейтинг клієнтів щоб визначити, чи підходить клієнт до конкретного запиту, і ми беремо на себе ваші ризики. Наша платформа пропонує вам можливість значно збільшити ваші продажі, щоб ви могли зосередитися на ваших об’ємах трафіку.

Отримувати більше з тими ж самими обсягами трафіку означає оптимізувати ваші прибутки без витрат.

Переваги

Оптимізація конверсії

З FinaPlace, ваші конверсії зростуть до 16% та загальна сума продажів у розстрочку може зрости до 50%. Більшість платформ електронної комерції пропонують вбудовану опцію впровадження нашої системи.

Швидке підтвердження

Це займе лише 2-3 хвилини щоб заповнити форму, та біля 5 хвилин щоб завантажити відповідні документи. В нас займе біля 12 годин (до одного робочого дня), щоб перевірити ваші дані та підтвердити ваш обліковий запис.

Миттєва аккредитація

Як тільки ми перевіримо ваші документи, ви будете готові до продажу. Після завершення продажу, ми переводимо всю суму на ваш рахунок, і потім, якщо розстрочка не була погашена, дбаємо про повернення боргу.

Задоволення клієнта

З розстрочкою на замовлення та низьким рівнем оподаткування, ваші клієнти будуть купувати з довірою та скоріш за все повернуться. Без проблем, без бюрократії, швидка та ефективна платформа, все онлайн.