телефон: (93) 9751 6030
вулиця Мічуріна, 4 Київ, 01014, Україна

Інвестори

Повернення інвестиції рахується виходячи з податків, що функціонують у вашому регіоні, за мінусом плати за неплатоспроможність, якщо вона є, та комісії, яку отримує FinaPlace. Як і інші схожі бізнес-моделі з безпечним рівнем прибутковості інвестицій, неможливо передбачити кількість до інвестування, за рахунок трьох головних факторів:

Інвестування онлайн може бути

Прибутковим

Для початківців, ви можете покладатися на 4% прибутковості інвестицій, якщо ви застосуєте гарантоване інвестування. Якщо ви вважаєте, що можете зробити більше, застосована FinaPlace комісія може бути між 5.5% та 12%, з щорічним надмірним податком 5% та 7%. Ми маємо можливість вибору сум, які ви хочете інвестувати, і ми готові узгодити більші суми. Ми залишаємо вам можливість вирішувати, чим ви готові ризикувати.

Надійним

Ми інвестуємо в людей, в першу чергу ви повинні прийняти до уваги рейтинг покупців. В будь-якому випадку, ми завжди обираємо серед найкращих об’єктів інвестування, тому ваші інвестиції безпечні настільки, наскільки можуть бути. Вибір серед електронної комерції, який ми робимо, в подальшому дозволяє нам мінімізувати повернення товарів\послуг, таким чином ваші гроші не будуть заморожені. Контракти, підписані з об’єктами інвестування, пропонують швидку та ефективну політику повернення грошей.

Без прихованих комісій

Завдяки тому, що ми не покладаємося на значні інфраструктурні об’єкти, наприклад традиційні банки, ми не вимагаємо комісій для створення рахунків або управління ними. Незважаючи на те, у що ви хочете інвестувати, та на модель інвестування що вирішить ваш прибуток від інвестування, таким чином ваші податки. Якщо ви готові прийняти більший ризик, ви можете отримати більшу маржу прибутку, та комісії добре відомі на кожному етапі.